Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3HALO IMUNSEENHALO IMUNSEEN – výživový doplnok vo forme sirupu. Halo Imunseen je jedinečná kombinácia... arr3Deodorant Dr. NonaDeodorant Dr. Nona - obsahuje, okrem iného, bioorganominerálny komplex (BOMK) z Mŕtveho mora. Spolu... arr3Letná AkciaPre viac informácií ma kontaktute na info@arche-drnona.sk ... arr3Dakseen akciaPre viac informácií ma kontaktujte na info@arche-drnona.sk Bližšie informácie o produkte nájdete na...

NAJPREDÁVANEJŠIE

naša cena 48,60 EUR
skladom
naša cena 51,90 EUR
skladom
naša cena 55,40 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 34,60 EUR
skladom


KONTAKTY

Helena Horváthová
Belinského 14
85101 Bratislava
tel: +421 918 387 086
info@arche-drnona.sk

Dr. Nona a Mŕtve more » Certifikáty
Certifikáty

GMP

Správna Výrobná Prax (ang. Good Manufacturing Practice, GMP) – je súbor pravidiel, ktoré sú záväzné pre výrobu liečiv, čoraz častejšie už aj v gastronómii.

Pravidlá SVP zabezpečujú vysoko kvalitné a čisté suroviny a komponenty použité v konečnom výrobku. Zabezpečujú tiež plnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín.

Pravidlá SVP boli pôvodne vyvinuté pre farmaceutický priemysel. V súčasnej dobe ich však používajú aj niektoré kozmetické firmy, výrobcovia výživových doplnkov atď.

Použitie pravidiel SVP dáva spotrebiteľom vysokú úroveň komfortu a dôveru v kvalitnú produkciu.

ISO

ISO organizácia založená 23. februára 1947 so sídlom v Ženeve.

ISO je mimovládna organizácia, jej členmi sú národné normalizačné organizácie zastupujúce normalizáciu v danej krajine. Každá členská krajina má jedného zástupcu.

Prácu organizácie riadi Generálny sekretariát so sídlom v Ženeve (Švajčiarsko). Strategické rozhodnutia sú prijaté na výročných valných zhromaždeniach. Rada ISO zasadá 3-krát ročne.

Štruktúra ISO je založená na štruktúre ANSI a DIN. Pozostáva zo stoviek rôznych technických a pracovných skupín zaoberajúcich sa odbornými diskusiami ústredného výboru, v ktorom má každá krajina jeden hlas.

Návrhy na zmenu alebo navrhovanie nových noriem tzv. drafty , môže predkladať každá členská organizácia. Následne sú projekty diskutované v rámci pracovných skupín, v ktorých po generálnom konsenzuse sa „návrh“ zmení na „projekt“ , ktorý môže získať štatút oficiálnej normy po tom ako 3/4 členov hlavného výboru zaujme pozitívne stanovisko.

Činnosť ISO je financovaná z členských príspevkov v pomere k hrubému domácemu produktu. Dodatočné príjmy prináša predaj noriem. ISO tiež vydáva manuály, príručky a časopisy, ktoré poskytujú informácie o súčasných a plánovaných činnostiach organizácie.

Rešpektovanie noriem ISO je dobrovoľné. Ako mimovládna organizácia, ISO nemôže prikázať, ani presadzovať ich používanie. Autorita organizácie vychádza z medzinárodného zastúpenia, spôsobu stanovovania noriem: na základe konsenzu, a vplyvu normalizácie na ekonomiku.